1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Zoja 62

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-23, 14:17   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Nie wierzę....no nie wierzę....

Elu, do zobaczenia w lepszym świecie ::rose::
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Zoja 62

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-22, 23:07   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianko, wszyscy jesteśmy z Tobą. Trzymaj się.
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Zoja 62

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-10, 13:27   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
No i nic dodać, nic ująć :-D
Gazda Ci już wszystko napisał. Elu, przetrwaliśmy my, Ty też dasz radę. Nastaw się pozytywnie do leczenia, pomyśl, że to dla Ciebie!

I naprawdę koniecznie zacznij jeść, musisz ciutkę przytyć! Dopóki nie masz zmian w jamie ustnej, staraj się jeść to, co Ci smakuje.

Ja miałam naświetlanych 14 punktów, też to długo trwało ale żeby nie myśleć liczyłam ile punktów już za mną -można to poznać, bo kiedy jesteś naświetlana słychać taki charakterystyczny gwizd.
Dzioba miałam za każdym razem w kratkę - kiedyś się komputer zawiesił, leżałam dłużej to mi kratka na buzi siedziała do następnego dnia :-D
Ela, to wszystko pikuś......wytrzymasz!
Powodzenia.

[ Dodano: 2012-03-10, 13:29 ]
A mój "prowadzący" doradził nam, cobyśmy przed naświetlaniem chlepnęły sobie łyczek oleju lnianego - zmniejsza to oparzenia w buzi.

[ Dodano: 2012-03-10, 13:30 ]
łoooo matko ........chlapnęły oczywiście :-D
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Zoja 62

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-09, 20:02   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianko, co u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś. :-D
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Zoja 62

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-16, 18:56   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
I tu Gazda ma całkowitą rację! Jestem baaaardzo za!
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Zoja 62

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67993

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-09, 16:14   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarniowianko, za bardzo Ci merytorycznie nie mogę odpowiedzieć, mogę się podeprzeć swoim przykładem. Miałam co prawda lżejszy kaliber operacji ale byłam zdruzgotana: opadał mi mocno kącik ust, nie umiałam mówić - ludzie nie rozumieli mnie - bełkotałam, jedzenie to był horror; dławiłam się, krztusiłam, wreszcie moje podstawowe menu to były Nutridrinki.
To wszystko minęło, nerwy się zregenerowały po 3 miesiącach, kłopoty z jedzeniem trwały dłużej ale teraz jest nieźle.

Kochana, na wszystko trzeba czasu. Rozumiem, że jesteś przerażona ale naprawdę...poczekaj. Będzie dobrze :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group